Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to najważniejsze wydarzenie, które musi pozostawić po sobie jedynie miłe wspomnienia. Warto je zorganizować w interesującym miejscu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być duża, żeby było wolne miejsce na ustawienie stolików i jednocześnie na parkiecie dla tańczących. Oczywiste jest, że duża jakość miejsca jest decydująca. Udekorowanie sali powinno być starannie opracowane, oświetlenie stonowane, lecz nie zbyt mroczne. Dużo zaproszonych uszanuje ładne motywy kwiatowe. W sąsiedztwie miejsca wesela musi być parking, na którym można pozostawić pojazd. Sala powinna mieć dodatkowe pomieszczenie, w którym można zmienić odzież, zostawić rzeczy, zregenerować się przez moment. Nie powinno się rezerwować małej sali, w związku z tym, że impreza nie będzie udana, a przyjęcie weselne to zasadniczo taniec i muzyk. Jak już muzyka nie jest odtwarzana z internetu to zdecydowanie należy zaplanować przestrzeń dla zespołu muzycznego. W tym miejscu należałoby postawić wodę, dlatego, że muzykom często zasycha w gardle i muszą uzupełnić płyny.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie powinna być duszna. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jeśli klimatyzacji nie zamontowano to powinno się dać opcję otwierania sali i wietrzenia jej. Sala właściwie przewietrzona to miejsce idealne, umożliwiające zabawę. Gdy jest duszno to ludzie ogromnie się pocą, szybko męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie powinna być za śliska, po to aby goście nie tracili równowagi. W sali musimy też zaplanować ciekawe dekoracje – tak jak wspominaliśmy powyżej – bynajmniej nie nazbyt dokuczliwe – na przykład bukiety lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest duszący oraz męczący. Nie zachwyci w ogóle, będzie raczej sprawiał, że ludzie szybko poczują się zmęczeni.

Położenie sali

Lokalizacja sali weselnej jest ważna – jeżeli wokół lokalu z salą weselną znajduje się park lub spory ogród to zaproszeni mogą wyjść, zaczerpnąć świeżego powietrza, swobodnie zamienić kilka zdań z innymi. W przypadku gdy lokal usytuowany jest przy hałaśliwej ulicy to goście nie będą zadowoleni z takiej lokalizacji. W sali nie wolno palić. W budynku muszą mieścić się łazienki i to więcej niż dwie. Przyjęcia weselne bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi posiadać należytą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym przygotowywane są przystawki lub są podgrzewane gotowe potrawy. To zaplecze musi być należycie wietrzone, po to by zapachy z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Potrzebna jest też szatnia, w której można zostawić okrycia wierzchnie gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, po to aby można ofiarować gościom do domu jedzenie, które pozostaje po weselu.
Zatem odpowiednie zaplanowanie jest ogromnie ważne. Wielkość sali, jej aranżacja oraz lokalizacja mają zasadnicze znaczenie dla zwycięstwa planu pod hasłem wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Categories: Nieruchomości

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Anonserek.pl

W dzisiejszych czasach większość społeczeństwa ma okazję sobie ...

Myjki – ekwipunek...

Myjki sprzyjają przede wszystkim do usuwania zabrudzeń na ...

Nowoczesne budynki

Nowocześni ludzie przyzwyczaili się do okalających ich obiektów, ...

Meble kuchenne

Kupując umeblowanie do swojego domu, powinno się zwrócić ...

Inwencja projektantów

Pomysłowość architektów LED nie zna krańców. To naturalnie ...